Kategorie

Informace

Naše prodejny

Naše prodejny

ADMIRA CZ, Stráň 12, Brno; Tel: 530 310 230

Napsali o nás

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Měli všechno co jsem potřeboval za rozumné ceny.

2018-11-6

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Velice příjemné a vstřícné jednání obchodníka, dorazil jsem pro zboží až 15 min po konci zavírací doby, počkal na mě (věděl, že jsem na cestě, ale nevěděl, že to nestihnu :-) ) a s úsměvem mi zboží vydal. U některých položek na webu nejsou k dispozici obrázky a podrobnější informace k produktu (např. rozměry - je nutné je hledat jinde (výrobce, konkurenční weby...)).

2018-10-28

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
+Velký sortiment pro kutily i profesionály. -?

2018-10-17

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
neskutečně ochotný personál....

2018-10-15

Ověřený zákazník
5.005.005.005.005.00
Dobre ceny siroky sortimen ochotny personal

2018-10-4

Značky Počet značek: 31

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 31 položek
 • AEG

  Značka AEG byla založena v roce 1898 v Německu Emilem Rathenauem a jako první uvedla do světa první přesné vrtačky. Jak šel čas,  došlo k fúzi se světovou jedničkou Atlas Copco a a dnes je AEG součásní koncertu TTI. Značka AEG nabízí kvalitní ruční nářadí pro řemeslníky. Německá kvalita s hrdou minulostí.

 • ASSIST

  Assist je výrobce měřidel a nožů určených do dílny a na stavbu. V nabídce najdeme svinovací metry, pásma, ulamovací nože, náhradní čepele, svinovací metry s magnetem apod. Nízké ceny při zachované kvalitě: měřidla splňují certifikaci MID dle Evropské NWML -  kalibrace na 2 roky od data výroby, všechny výrobky normu ISO 9001.

 • BOSCH

  Firmu na nářadí založil v roce 1986 ve Stuttgartu vynálezce Robert Bosch. Jako první přišel Bosch na trh např. s vrtačkou která dokázala rotaci a příklep současně, to se psal rok 1932. Dnes firma vyrábí profesionální modré nářadí, zelené hobby nářadí a zahradní techniku a zastřešuje značky Skil a Dremel.

 • CORONA

  Značka Corona se zaměřuje na servisní střediska a dílny. Dvě řady CORONA EXCLUSIVE a CORONA PROTEXT. První nabízí širokou škálu ručního nářadí - klíče, závitníky, sady nářadí, kleště, šroubováky... Druhá ochranné pomůcky pro řemeslíky - špunty do uší, nákoleníky, brýle, rukavice a další.

 • DIAGER

  Francouzský výrobce vrtáků značky Diager je světová jednička ve zpracování vrtáků všeho druhu. Továrna značky Diager je stále ve franzouzské Poligny a to již od roku 1953!

 • DOLMAR

  Značka Dolmar byla pojmenována podle stejnojmenného kopce v Německém středozemí - v Duryňsku. Tam byla v roce 1927 poprvé vytkoušena první motorová pila na světě. Dolmar si od počátku drží vysoké renomé a budí respekt na trhu s benzínovým a elektrickým zahradním nářadím. Dnes vyrábí široký sortiment pil, od hobby, přes farmářské pily až po pily na těžbu. Dále křovinořezy, sekačky, půdní vrtáky a další.

 • EIBENSTOCK

  Německý výrobce profesionálního elektrického nářadí s tradicí od roku 1919. Výroba je soustředěna do města Eibenstock na německé straně Krušných hor. Eibenstock vyrábí nářadí nejvyšší kvality, zabývá se především nářadím a nástroji pro sanační a renovační práce.  V sortimentu Eibenstock najdeme nářadí pro broušení, s celou řadu diamantových brusných destiček a diamantových kotoučů pro různé povrchy, v nabídce nechybí prvotřídní míchadla s řadou příslušenství, jádrové vrtačky a vrtáky, drážkovací frézy, leštičky, nebo vysavače. Vše propracované a mimořádně odolné, určené pro každodenní práci profesionálů.

 • GENT

  Německý výrobce profesionální diamantové techniky. Vysoce kvalitní řežné kotouče pro rozbrušovací pily, úhlové brusky i stolní pily. Kotouče pro řezání za mokra i za sucha, kotuče chlazené vodou i na suché řezání. Diamantové korunky špičkové kvality pro upnutí do úhlové brusky, do vrtačky, nebo do aku nářadí.  Brusné kotouče na plocho a další. Český manuál ke každému výrobku. U diamantových kotoučů popis v češtině přímo na kotouči, přímo z Německé výrobní linky. Gent pro profesionály.

 • GK TOOLS

  Značka GK Tools vznikla v roce 1984 a zaměřuje se především na výrobu klíčů pro všestranné použití. Stranové klíče, očkoploché klíče vyrobené z chromvanadiové oceli od značky GK Tools. V nabídce značky GK Tools najdete rovněž svěráky a to jak dílenské, tak pod vrtačku, stahováky, trháky další nářadí.

 • HITACHI

  Od roku 1949 vyvíjí japonská firma Hitachi Koki elektrické přístroje a nářadí. V široké nabídce japonského výrobce najdeme ruční nářadí pro stavbu, dílnu i zahradu. Bohatý akumulátorový program, kvalitní sekací, vrtací i demoliční kladiva a celou řadu dalšího elektrického i benzínového nářadí.

 • HONITON

  Značka Honiton byla založena v roce 1979 na Taiwanu a specializuje se na výrobu ručního nářadí, zejména pro automobilový průmysl. Solidní poměr cena/výkon a hromada vychytávek, to je Honiton. Např teleskopické ráčny a vůbec velmi rozsáhlá nabídka od bitů přes kleště a šroubováky až po ucelé sady a stoly s nářadím.

 • IRWIN

  Firma Irwin vznikla ve Spojených státech, když se v roce 1884 spojili peníze a nápad lékárníka a kováře z města Martinsville v Ohiu. Tehdy vznikl spirálový vrták s vodícím středem a o rok později byla založena firma Irwin. Dnes v nabídce firmy Irwin najdeme bity, kleště, nákoleníky, boxy a další sortiment související s řemeslem.

Zobrazeno 1 – 12 z 31 položek